Dalum-Hjallese Avis
Banegårdspladsen 1
5100 Odense C.

Tlf. 66 14 14 10

Fax, annoncer: 66 15 47 54

Fax, redaktion: 66 12 22 00

Mail, annoncer: annoncer@dh-avis.dk

Mail, redaktionen: red@dh-avis.dk

Åbningstider:
Mandag-torsdag kl. 8.30-16.00
Fredag kl. 8.30 – 15.30

Salg:

Salgskonsulent
Dorte Hansen
dorte@fynskemedier.dk

Salgskonsulent
Birgitte Axelsen
biax@fynskemedier.dk

Redaktion:
Ansv. redaktør
Jan Bonde
bonde@dh-avis.dk

Sekretær
Annie Langæble Pedersen
annie@ugeavisen-odense.dk

Fotograf
Hasse Frimodt
Hasse@ugeavisen-odense.dk

Journalister
Kristian Isaksen
kris@fyens.dk

Christina Frederiksen
christina@dh-avis.dk

Frank Pedersen
frank@dh-avis.dk

Annonceindlevering:
Korrektur: torsdag inden kl. 12.00
Tekst og rubrikannoncer: fredag inden kl. 12.00
Oplag: 18.160
Udgiver: Fynske Medier P/S

Direktion: Jesper Rosener, adm. direktør

Tryk: Fynske Mediers Trykkeri

Distribution: Tryksagsomdelingen Fyn
Tlf. 62 22 22 22 mellem 9-16. mail: reklamation@tof.dk